Презентація: Вода – найпоширеніша речовина на Землі

Презентація: Вода – найпоширеніша речовина на Землі

Воду завжди вважали джерелом усього живого. Вона слугувала середовищем, в якому в процесі довготривалої еволюції на нашій планеті розвивалися рослини й тварини. Встановився нерозривний зв’язок людини з водою, оскільки вода є постійним учасником біохімічних процесів, що відбуваються в живих організмах.
Ви можете провести цікавий урок природознавства та розказати учням п’ятого класу про роль води у природі. Для цього завантажте дану презентацію та використайте матеріали, що пропонуються на її слайдах. Тема даної презентації — «Вода – найпоширеніша речовина на Землі» і в ній ви знайдете багато цікавих матеріалів.

Потрібно відмітити, що презентація також ознайомить вас із ілюстративним матеріалом, який допоможе розвивати зорову пам’ять та формувати уміння та навички користуватися різними видами інформації на практиці. В презентації подана інформація про:

  • роль води у природі,
  • роль води у житті людини,
  • складові частини води,
  • основні форми використання води людством.

Більше того, саме завдяки даній презентації на тему «Вода — найпоширеніша речовина на Землі» (5 клас), ви ознайомитесь із особливостями води для тварин та формами води.

Скачати дану презентацію можна із нашого сайту через посилання нижче.

Вода – найпоширеніша речовина на Землі 4.00/5, голосів: 6